Audioportál mujRozhlas připravuje desítky titulů k poslechu, řadu vylepšení a jedno překvapení

10. únor 2023

Letošní sté narozeniny rozhlasu slaví i audioportál mujRozhlas. Na oslavu jsme si pro vás připravili četná vylepšení webu i mobilní aplikace, řadu literárně dramatických děl a také jedno překvapení.

Nově bude možné propojit si váš účet mujRozhlas s Radiotékou a budete tak moci poslouchat svá zakoupená audia stejně, jako jste zvyklí poslouchat své oblíbené pořady Českého rozhlasu. Novinky přinese i mobilní aplikace mujRozhlas: máme pro vás připravenou kompatibilitu s Android Auto a Apple Carplay, zasílání upozornění na nové díly odebíraných pořadů, zcela přepracovaný přehrávač a vylepšený design aplikace. Připravujeme také smart TV aplikace mujRozhlas pro Android TV, Samsung Tizen a LG webOS.

V aplikaci a na webu mujRozhlas najdete od května u příležitosti stých narozenin rozhlasu více než 99 rozhlasových her, četeb, seriálů a audioknih. Mezi nimi například díla Karla Čapka, Liona Feuchtwangera, Jane Austenové a dalších. Nebyla by to ale skutečná oslava narozenin, kdybychom neměli připraveno i nějaké překvapení.

Spustit audio