Praktické informace

Stáhněte si podcastovou čtečku a přijďte! Vstup je zdarma a bez registrace. 

Podcast Session 2019

Jak natočit dobrý podcast? Které stojí za to poslouchat? Český rozhlas jako lídr audio tvorby pořádá první Podcast Session 2019. Potkáme se přes hashtag #podcastsession

Kdy a kde

V pondělí 30. září 2019 v Praze v Kasárnách Karlín. Přednášky, debaty a koncert se uskuteční v Bazénu a Velkém sále. Session se rozšíří i na venkovní zahrádku.

Jak poslouchat podcasty Českého rozhlasu

Přes webové stránky

Na webu rozhlasové stanice (stanice.rozhlas.cz) klikněte v menu na Pořady. Rozklikněte si informace o svém oblíbeném pořadu. V pravé části klikněte na „Odebírat tento pořad jako podcast“ a pak už jen zvolte, v které aplikaci chcete svůj pořad poslouchat.

V aplikacích

Budete potřebovat mobilní aplikaci pro odebírání podcastů. Přímo v aplikaci stačí jen vyhledat svůj oblíbený rozhlasový pořad, kliknout na „Odebírat“ – a hotovo. Každý nový díl se automaticky objeví u vás v mobilu. Poslouchat odvysílané díly tak můžete kdykoliv, dokonce i když nejste připojeni k internetu. 

Program a vstupné 

Startujeme ve 13 hodin sérií přednášek a workshopů pro začínající i pokročilé podcastery. V 16 hodin vystoupí hvězdy české podcastové scény. Session zakončíme večerním programem ve 21:30 hodin. Vstupné je zdarma a bez registrace. Přijďte včas, ať dobře slyšíte a vidíte, míst s dobrým výhledem je omezeně. 

Kasárna Karlín, kavárna a občerstvení 

Můžete poslouchat podcasty, debatovat s tvůrci nebo se zúčastnit natáčení v Bazénu i Velkém sále. V Kasárnách Karlín je kavárna s vekovní zahrádkou, kde si můžete koupit občertstvení.   

Doprava a parkování

Přijeďte tramvají na zastávku Florenc nebo metrem na stanici Florenc nebo Křižíkova, odtud můžete pokračovat asi 10 minut pěšky. V Karlíně je složité zaparkovat.