10 důvodů, proč zažít natáčení nového podcastu Ping

Moderátorka nového podcastu Ping Anna Vošalíková.

O technologiích a novinkách v digitálním světě. Srozumitelně, zábavně, pro všechny, kdo často drží v ruce mobil. Nenechte si ujít natáčení úplně nového podcastu Ping. 

Ve čtečkách ho ještě nemáte, rozhlas ho ještě nevysílá. Zažijte natáčení jednoho z prvních dílů nového podcastu Ping. „Zajímá mě, jaká témata z novomediálního světa lidé chtějí slyšet,“ zve moderátorka podcastu Ping Anna Vošalíková na natáčení. Kdy? V pondělí 30. září v 18 hodin v Kasárnách Karlín na Podcast Session.  

Ping je podcast Českého rozhlasu o nových médiích a digitáním světě. Každých čtrnáct dní budete moci poslouchat rozhovor se zajímavou osobností z oblasti technologických inovací, digitáních trendů a novomediálního umění. 

  1. Budete rozumět. Všechno česky. Kromě českých hostů nabídne Ping rozhovory i se zahraničními odborníky. Tyto díly si budete moci poslechnout s českým dabingem, nebo v anglickém originále.
  2. Kde se něco digitálního šustne, budeme tam. Rozhovory doplní reportážní příspěvky z významných událostí digitálního světa.
  3. Hrají umělci videohry? A vy? Budeme si povídat nejen o technice, ale i o videohrách, filosofii nebo o tenké hranici mezi technologiemi a uměním.
  4. Rozhlas nebude chybět. Je to přece lídr audio tvorby. Představíme také inovativní projekty a zajímavé osobnosti Českého rozhlasu.
  5. Hvězdy v Pingu. Budeme objevovat nové osobnosti na poli nových médií a informovat o praktických i méně praktických inovacích.
  6. Žádné googlení, budete v obraze. Pomůžeme vám zorientovat se v dynamickém světě internetových memů.
  7. Při natáčení neumře žádná velryba. Na digitální svět budeme nahlížet globálním prizmatem.
  8. Analog je nový vinyl. Nabídneme zajímavé souvislosti a nové pohledy na analogovou problematiku.
  9. V Pingu si pokecá vědec i dýdžej. Máme pro vás obsah na pomezí vědecké rozpravy a popkultury.
  10. Rozhlas jede! Uslyšíte něco, co jste od Českého rozhlasu ještě neslyšeli.

Spustit audio

Související