Přijďte na Podcast Session a vyhrajte zajímavé ceny

Mezinárodní den podcastů oslavíme v pondělí 30. září 2019 velkolepou Podcast Session. Připravili jsme pestrý program s workshopy a debatami o podcastech. Přijďte si poslechnout známé i začínající podcastery, můžete vyhrát!

Jména tří výherců zazní z pódia ve 20:30 před zahájením živé rozhlasové hry Radio Ivo s hostem Jamesem Colem. Kde a kdy? V pondělí 30. září 2019 na Podcast Session Českého rozhlasu v Kasárnách Karlín. Vstup je zdarma. 

Vyhrajte O2 TV na rok, cédéčka a audioknihy

  1. cena: O2 TV XL na rok včetně set-top boxu v celkové hodnotě 11 340 Kč, audiokniha a kniha z vydavatelství Radiotéka.cz a audio dárek z portálu Audiotéka.com.
  2. cena: O2 voucher do O2 Knihovny v hodnotě 1000 Kč, audiokniha a kniha z vydavatelství Radiotéka.cz a audio dárek z portálu Audiotéka.com.
  3. cena: O2 voucher do O2 Knihovny v hodnotě 500 Kčaudiokniha a kniha z vydavatelství Radiotéka.cz a audio dárek z portálu Audiotéka.com.

Jak soutěžit? Přihlaste se u našeho stánku k odběru newsletteru

Navštivte na Podcast Session náš stánek a zaregistrujte se mezi 13. a 19. hodinou k odběru newsletteru Českého rozhlasu. Můžete vyhrát jednu ze zajímavých cen a navíc budete každý týden do své e-mailové schránky dostávat tipy na audioknihy, rozhlasové hry, dokumenty a rozhovory. 

Podívejte se, jaké ceny můžete vyhrát

O2 TV a O2 knihovna
Radiotéka.cz – Internetový obchod Českého rozhlasu 
Audiotéka.com – Dobře podané příběhy 

Spustit audio

Související