Podcast Vinohradská 12 poprvé s publikem! O čem bude autorka mluvit s Kovym? Buďte u toho

Lenka Kabrhelová

Posloucháte Vinohradskou 12 každé ráno ve sluchátkách? Zažijte první nahrávání naživo. „I pro nás to bude adrenalin,“ říká autorka Lenka Kabrhelová. Začínáme v pondělí 30. září v 17 hodin v Kasárnách Karlín.  

Před rokem o zpravodajském podcastu Vinohradská 12 ještě nebylo slyšet, nyní má za sebou již sté pokračování. „Věřím, že to bude začátek podcastové love story,“ těší se na živé publikum moderátorka Lenka Kabrhelová. Na Podcast Session bude před diváky diskutovat s youtuberem Kovym. Vstupné je zdarma a přijít můžete i vy.    

Lenko, poprvé budete natáčet živě, koho z týmu diváci uvidí?
Bude to experiment, ale věříme, že se povede. Chystáme se přivést hosta přímo na Podcast Session a natočit jednu epizodu na místě i s publikem. U natáčení bude i náš sound designér, editor a rešeršista, takže se budete moct potkat s celým naším týmem.

Prozradíte, kdo bude hostem a o čem budete mluvit?
Ano, už se těšíme, hostem bude youtuber, podcaster a moderátor Kovy. Určitě si budeme povídat i o podcastech, koneckonců 30. září je den tomuto fenoménu věnovaný. Ale v zásobě toho bude víc, včetně aktuálních témat. Přece především zpravodajský podcast.

Jaký je rozdíl mezi natáčením před publikem, a ve studiu?
To teprve uvidíme, je to pro nás premiéra. Samozřejmě za běžných okolností pracujeme trochu jinak, víc v klidu a bez diváků. Ve studiu je jistě intimnější atmosféra, nervózní se nemusí cítit ani moderátor ani host. S publikem to bude víc adrenalinu, ale také mnohem víc interakce a inspirace. Prostor bude samozřejmě i na dotazy.

Na co se vy osobně těšíte na Podcast Session?
Na setkání s hosty, na to, že se s dalšími podcastery podělíme o zkušenosti, ale hlavně také na setkání s publikem a doufejme i pár našimi posluchači, jestli přijdou. Bude to takové rande naslepo, zatím se známe jen po internetu a moc toho o sobě nevíme. Ale máme rádi dobré audio, tak to snad bude začátek podcastové love story.

Spustit audio

Související