Skákání do řeči a odbíhání od tématu. Autorky podcastu Buchty vyzpovídají podcastové tvůrce

Zuzana Fuksová a Ivana Veselková provedou návštěvníky Podcast Session celou její druhou částí od 16 hodin až do konce. Největší prostor pro své chaotické (ne)moderování ale dostanou v bloku Buchtí pokec od 17 v prostoru Bazénu, kde budou klást méně i více irelevantní otázky autorkám a autorům známých českých podcastů. 

Nečekejte žádné klasické rozhovory, protože na ty se Buchty nespecializují. Jejich doménou je spíš skákání do řeči, odbíhání od tématu a hlavně volné asociace. 

Zuzka, Ivana, Buchty a šest hostů live v Bazénu v Karlíně

Na pokec s Buchtami do Kasáren Karlín dorazí Miloš Čermák (novinář a komentátor), Linda Martišková (blogerka, digitální nomádka, autorka podcastu Podle sebe), Kristýna Klímová (autorka podcastu O kousek blíž), Petr Bouška (moderátor magazínu Balanc Radia Wave), Gabriela Heclová (autorka a moderátorka podcastu Started from the Bottom) a Dan Tržil (producent, expert na podcasty, autor podcastu Proti proudu).  

A na koho se těší Buchty? 

„Já se těším na celou Podcast Session. Pokud bych vypíchla jen jednu věc, tak by se pak podle litery zákona schválnosti zrovna tahle část určitě nepovedla,“ říká Ivana Veselková.

Buchty na Radiu Wave

Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Poslouchat můžete na Radiu Wave každou středu v 19 hodin nebo v repríze každou sobotu od 19 hodin. Všechny díly pořadu najdete online na wave.cz/podcasty nebo v podcastových aplikacích. Buchty poprvé zazněly v lednu 2018.

„I když vlastně, když teď řeknu, že se těším na celou akci, tak by se podle toho zákona schválnosti měla pokazit celá ta akce. Tak já radši řeknu, že se nikdy netěším na nic, protože pak mě může všechno jen příjemně překvapit,“ dodává Ivana. 

Čtěte také

„Já se těším obzvlášť na Petra Boušku, protože jeho pořad Balanc ráda poslouchám u zřídkavého úklidu. Málo se však ví, že má Petr dobrý suchý humor,“ zve Zuzka všechny do Bazénu. „Na ostatní hosty se těším taky. Jako ostatně na všechny dospělé mluvící lidi v posledních dvou letech sociální izolace na mateřské,“ doplňuje autorka a moderátorka. 

Spustit audio

Související